Uwolnij się od ataków kolki
i niestrawności z pomocą naturalnego remedium, które oczyszcza i regeneruje przepracowaną wątrobę
– bez skutków ubocznych

   „Ta starodawna roślina pomaga odeprzeć szkodliwe działanie alkoholu, leków na receptę i niezdrowego jedzenia.

   „Zawiera składnik regenerujący wątrobę na poziomie komórkowym, do którego zachęcają dziś najlepsi lekarze medycyny naturalnej.

   „Dodatkowo wzmacnia pracę woreczka żółciowego. Oto gdzie ją zdobyć i jak stosować w zaciszu własnego domu.”

Jeśli cierpisz na kolki, kłopoty z trawieniem, podwyższony cholesterol, problemy ze skórą, kamienie żółciowe, chroniczne zmęczenie i czujesz się parszywo po posiłku, to Twoja wątroba jest przepracowana i nie nadąża z oczyszczaniem organizmu.

Na tej stronie opowiadam o starodawnej roślinie, która pomaga oczyścić i zregenerować wątrobę – bez skutków ubocznych, bo naturalnie.

Roślina ta budzi osłabioną wątrobę do życia … pomaga jej usunąć nadmiar substancji toksycznych z ciała … i dzięki zdrowszemu wydzielaniu żółci – pomaga rozbić zalegający tłuszcz, przez co pozbywanie się zbędnych kilogramów staje się o niebo łatwiejsze.

Jest tak ważna, że gdyby Twoje ciało było firmą, wątroba byłaby szefem.

Wykonuje przeszło 500 procesów biologicznych dziennie … od jej stanu zależy ponad pięć tysięcy funkcji życiowych … produkuje niemal 13 000 hormonów … zarządza aż 50 000 enzymów i związków chemicznych … przetwarza wszystko, co jesz, wdychasz i pijesz … – i tak przez całe życie.

Dlatego jeśli Twoja wątroba jest zdrowa, zdrowieje cały Twój organizm.

 • Oczyszcza krew z toksyn, zanim wyrządzą Ci krzywdę. Rozbija i usuwa toksyczne substancje z jedzenia, powietrza, wody i innych źródeł, z jakimi wchodzisz w kontakt przez nos, usta i skórę. Gdyby nie wątroba, toksyny te krążyłyby po całym Twoim ciele przez krwioobieg i nieustannie byś chorował. Jeśli wesprzesz jej pracę z pomocą remedium, o jakim opowiadam na tej stronie, momentalnie odczujesz eksplozję pełniejszego zdrowia.
 • Łagodzi dolegliwości żołądkowe i pozwala rozkoszować się obfitymi posiłkiem. Wszystko dzięki produkcji litra żółci dziennie, która rozbija nadmiar spożywanego tłuszczu. Żółć jest przechowywana w pęcherzyku żółciowym i działa jak płyn pozbywający się tłuszczu z naczyń po niedzielnym obiedzie.
 • Odżywia Twoje ciało. Wątroba (nie żołądek) karmi Twój organizm. Zbiera składniki odżywcze z jedzenia, napojów i suplementów, następnie przetwarza je, po czym przekazuje do organów i komórek.

Tak ważna jest dla Twojego zdrowia wątroba. Jednak lekarz Jack Tips, autor książki Twoja wątroba… Twoja linia życia, udowodnił w eksperymentach badawczych, że tylko jedna osoba na 100 000 (sto tysięcy!) ma naprawdę czystą i zdrową wątrobę.

Dlatego napisałem niniejszy list – aby podzielić się mało znanymi informacjami o pewnej roślinie z ogrodu Natury, która regeneruje wątrobę na poziomie komórkowym.

Już na przestrzeni jednego miesiąca może odnowić Twoją wątrobę i wzmocnić jej życiodajne funkcje.

Jest tak skuteczna, że niemiecka Komisja E – grupa wiodących naukowców, toksykologów, lekarzy i farmaceutów, która ocenia rośliny lecznicze pod względem skuteczności i bezpieczeństwa – oficjalnie uznała ją za lek w leczeniu marskości wątroby i stanów przewlekłego jej zapalenia. Tym samym roślina ta stała się jedną z dwustu najskuteczniejszych leczniczych roślin na planecie.

Dlaczego? Ponieważ zawarty w niej cudowny składnik – sylimaryna:

 • neutralizuje działanie toksyn, chemicznych leków i innych zanieczyszczeń, które mogą uszkodzić Twoją wątrobę…
 • zapobiega przedostawaniu się i zaleganiu szkodliwych substancji chemicznych w wątrobie…
 • redukuje działanie wolnych rodników, które niszczą funkcje wątroby i narażają zdrowie na szwank…
 • powstrzymuje tworzenie związków, które podsycają stany zapalne i uszkadzają zbawienne funkcje wątroby…
 • stymuluje przepływ żółci, która rozkłada tłuszcze i pomaga w trawieniu oraz wypróżnianiu…
 • odbudowuje, odnawia i naprawia komórki wątroby poprzez stymulację syntezy białek…
 • Plus: działa rozkurczowo, żółciopędnie, stabilizuje strukturę błon komórkowych, obniża stężenie cholesterolu we krwi i hamuje wytrącanie się blaszek miażdżycowych, hamuje podziały komórek nowotworowych, zapobiega marskości wątroby oraz zapobiega wytrącaniu się złogów i kamieni żółciowych.

Sylimaryna nie tylko dodaje lata do Twojego życia – dodaje również życia do lat!

Jeśli jesteś pasjonatem zdrowego stylu życia, to pewnie wiesz już, o jakiej roślinie mówię.

A mówię, oczywiście, o niezwykłym Ostropeście.

Jego długa historia sięga odległych czasów biblijnych. Od przeszło dwóch tysięcy lat, Ostropest służy jako tonik witalności dla ludzkiej wątroby. Już zachowane średniowieczne zapiski mówią, że tamtejsi medycy przepisywali go nie tylko na problemy z wątrobą i woreczkiem żółciowym, ale również jako antidotum na wszelkiego rodzaju zatrucia – od muchomorów poczynając, a na trujących ukąszeniach węży kończąc.

Dziś nauka potwierdza to, o czym od wieków wiedzieli lekarze medycyny naturalnej: Ostropest pomaga utrzymać optymalny poziom cholesterolu… wyregulować poziom cukru we krwi… uwalnia od okazjonalnych gazów, wzdęć, niestrawności, biegunki i zaparć… pomaga wyostrzyć pamięć… oraz utrzymać estetyczny wygląd skóry.

Lecz podczas procesu odnawiania wątroby i zdrowia Ostropestem, zyskujesz wiele więcej korzyści. W istocie – odkryjesz nowego siebie, ponieważ dodatkowo…

 • Podwyższony wigor zapewnia Ci więcej siły i energii na cały dzień. Wyobraź sobie robienie wszystkich tych „wielkich prac” jak koszenie trawnika, zajmowanie się ogródkiem, sprzątanie domu, grabienie liści – wszystko to w jednym dniu.
 • Wolna od toksyn krew zapewnia Twojemu mózgowi życiodajny tlen. Znów możesz liczyć na swoją pamięć. Nigdy więcej „momentów seniora” – kiedy wchodzisz do pokoju …i zapominasz, po co do niego wszedłeś. Albo idziesz do kogoś i zapominasz, co chciałeś powiedzieć.
 • Czysza wątroba zapewnia trwalszy, bardziej spokojny i regenerujący sen.

To dopiero początek cudownych zmian

Jak to możliwe? Jak już wiesz, wątroba wykonuje przeszło 500 funkcji biologicznych dziennie.

Dlatego zdrowa i czysta sprawia, że komórki organizmu są odżywione, Twoje ciało jest pobudzone i wolne od toksyn, a Ty w ogólnym efekcie czujesz się zdrowo, rześko i lekko.

Mało tego…

Kiedy Twoja wątroba jest zdrowa,
zdrowieje całe Twoje ciało!

I stąd Ostropest tak wspaniale wpływa na ogólny stan Twojego umysłu i ciała. Kiedy dodajesz go do posiłków, stopniowo zasila kluczowe funkcje życiowe – poprzez odnowienie wątroby na poziomie komórkowym.

Już Starożytni Grecy i Rzymianie jedli go w celu pobudzania procesów trawiennych … leczenia żółtaczki … usuwania kamieni żółciowych … zwalczania zapalenia otrzewnej … wzmocnienia ogólnego stanu zdrowia i wyzwalania pokładów nowej energii życiowej.

Nawet królowe i królowie doceniali ten dar Natury oraz jego nadzwyczajny wpływ – do tego stopnia, że zamieszczali jego wizerunek w swoich rodzinnych herbach jako symbol pełnego zdrowia i aktywnego życia.

Również wtajemniczeni ludzie nieprzerwanie czerpali z dobra ostropestu przez lata, aż po dziś dzień.

Na przykład: w ciągu ostatnich kilkuset lat, rozsądni lekarze z całej Europy korzystali z Ostropestu jako tonik dla wątroby, aby poprawić poziom energii … przyspieszyć metabolizm … wzmocnić system odpornościowy … zwalczyć szereg chronicznych dolegliwości i w efekcie przedłużyć życie o wiele lat.

Dziś najnowsze doświadczenia z Kliniki Mayo ze Stanów Zjednoczonych dowodzą, że w odróżnieniu od syntetycznych leków najeżonych chemią, Ostropest jest bezpieczną rośliną, która w skuteczny sposób przywraca siłę wycieńczonej wątrobie:

„Znacząca poprawa” mówią naukowcy
z kliniki Mayo w USA

W 6/08 roku naukowcy z tej prestiżowej kliniki poddali badaniom sylimarynę – substancję z Ostropestu, na pacjentach z przewlekłym zapaleniem wątroby.

Wątroby tych ludzi były tak zniszczone przez dzisiejsze jedzenie, alkohol i toksyny, że w efekcie nie mogli funkcjonować w normalny sposób, ciesząc się zdrowiem, sprawnością, ŻYCIEM. Rezultaty badań?…

Naukowcy odkryli, że u pacjentów przyjmujących sylimarynę z Ostropestu odnotowano znaczną poprawę w funkcjonowaniu wątroby – co bezpośrednio przełożyło się na poprawę ogólnego stanu zdrowia, na przykład:

Zanim weźmiesz kolejną tabletkę na ból głowy
z nadzieją na ulgę …

Chora wątroba – zamiast filtrować – przepuszcza toksyny do krwiobiegu, skąd w oka mgnieniu trafiają do wszystkich zakątków ciała, w tym mózgu … i wywołują pulsujący ból. Pulsujący nie bez powodu: to serce daje krwi bieg – każde uderzenie oznacza jej przepływ, a przepływ nieczystej krwi oznacza kolejną dostawę toksyn, co objawia się nieznośnym bólem.

Niefortunnie typowo przeciwbólowe tabletki, choć dają chwilową ulgę, jeszcze bardziej stresują wątrobę dolewając oliwy do ognia.

Wzmocnienie filtrujących funkcji wątroby Ostropestem może raz na zawsze zakończyć Twoje przygody z bólem głowy, w tym migreną i nieprzyjemnym napięciem rozpraszającym zdolność trzeźwego myślenia. Wiesz, ile to może znaczyć: lepszy nastrój, więcej zapału do pracy, zabawy z dziećmi, wnukami!

Jeśli musisz wziąć drzemkę każdego popołudnia,
żeby odzyskać siły i energię na resztę dnia …

Pamiętasz jeszcze, jak to jest budzić się rano pełen wigoru i energii – bez uczucia zmęczenia? Z przeprowadzonych w 6/06 roku badań dla MethodDrain wynika, że 40% ludzi nie zdaje sobie sprawy z istnienia toksycznych substancji chemicznych we własnym organizmie…

…jeśli przepracowana wątroba nie nadąża z ich usuwaniem, w efekcie czujesz się zmęczony i ospały. Co gorsza, stan ten często idzie w parze z mętnymi funkcjami myślowymi, przez co na półmetku dnia jesteś mniej zdolny do produktywnej pracy.

Koniec końców, już po obiedzie czujesz, że musisz się położyć i odpocząć, a najlepiej wziąć drzemkę, a jeszcze lepiej, to się solidnie przespać!

Powodem nie są swoje lata na karku . . . powodem jest przeciążona, zapchana toksynami wątroba! Ostropest ją oczyszcza, ponieważ:

„Ostropest zawiera jedne z najsilniejszych znanych
na planecie substancji chroniących wątrobę.”
~lekarz medycyny James F. Balch

Podczas gdy naukowcy i lekarze potwierdzają, że jedzenie Ostropestu wzmacnia osłabioną wątrobę – a nawet pomaga wielu jego zjadaczom cofnąć skutki uboczne nadużywania alkoholu...

...mnóstwo poważnych badań przeprowadzonych przez wiodących naukowców, opublikowanych w czasopismach medycznych na całym świecie potwierdza również, że Ostropest może być wybawieniem, jeśli masz kłopoty z wypróżnianiem, osłabionym woreczkiem żółciowym i uszkodzonymi nerkami!

Badania przeprowadzone w 1991 roku i opublikowane w „Dziennik Hepatologii” dowiodły, że przyjmowanie 46/ mg sylimaryny dziennie przez 30 dni zmniejsza poziom cholesterolu w żółci.

Inne badania, opublikowane w czerwcu 6/03 roku w czasopiśmie „Kompendium” potwierdziły, że Ostropest zmniejsza objawy choroby pęcherzyka żółciowego.

Przeprowadzone badania w różnych krajach przez różnych naukowców potwierdziły zarówno niespodziewaną skuteczność Ostropestu, jak i jego bezpieczeństwo w przyjmowaniu. Wnioski są następujące:

 „Stosowanie Ostropestu znacząco poprawia pracę kluczowych dla życia funkcji wątroby: wzmacnia membrany komórkowe, stymuluje syntezę białka i ulepsza jej elementarne działanie detoksykacyjne, pomagając ciału przywrócić CZYSTOŚĆ, co objawia się ogólną poprawą zdrowia, procesów myślowych i fizycznych.

„Obok tak znaczącej poprawy nie zaobserwowano żadnych efektów ubocznych oraz żadnych negatywnych interakcji z lekami.”

Lecz na kartach historii zapisało się jeszcze więcej dowodów na działanie tej niezwykłej rośliny…

Znam mnóstwo przypadków, w których Ostropest
zwalczał kolki spowodowane kamieniami żółciowymi
i zapobiegał ich dalszemu formowaniu się.

~doktor E.B. Nash

Jak podaje doktor Nash w swojej kultowej książce:

„Ostropest to tak zwany tonik dla wątroby, którego efekty działania widziałem już wiele razy. Znam mnóstwo przypadków, w których zwalczał kolki spowodowane kamieniami żółciowymi i zapobiegał ich dalszemu formowaniu się.

„W jednym takim przypadku, pacjentka, która nie mogła się położyć, siedział na krześle przez 48 godzin, w czasie których wydaliła z siebie przeszło 6/0 kamieni żółciowych ― bardzo twardych, wielkości i kształtu owocu buka.”

Ostropest przyszedł na pomoc z odsieczą dla kamieni zlokalizowanych w woreczku żółciowym. Od wieków tylko mówiono, że czyni cuda dla zdrowia woreczka i wątroby – a od lat potwierdzają to badania i lekarze.

Ale zanim zaczniesz stosować Ostropest,
jest coś, o czym wpierw musisz wiedzieć . . .

By móc osiągnąć opisane wyżej rezultaty z Ostropestem, musisz stosować nasiona tej rośliny z odpowiednich upraw rolnych.

Oczywiście, mógłbyś teraz pójść do lokalnego zielarza i kupić zwykły Ostropest. Jednak namawiam, aby tego nie robić…

Ponieważ są szanse, że wyrzucisz pieniądze w błoto. Dzisiaj w większości sklepów zielarskich możesz nabyć Ostropest z kompletnie nieudokumentowanego źródła. Gdyby tego było mało – bez jakichkolwiek badań na czystość i skład.

To oznacza, że zielarz ma pełną swobodę – bez Twojej świadomości może Ci opchnąć nasiona drugiej kategorii, tak zwane odpadowe.

Jest to surowiec z najniższej półki, który przyswaja się przez organizm w mniej niż 10%. Oczywiście po takim Ostropeście jedyne, czego możesz się spodziewać, to rozczarowanie. Jak rozpoznać odpadowy Ostropest? Po kusząco niskiej cenie. Ktoś, kto może pozwolić sobie na najniższe ceny, nie może pozwolić sobie na laboratoryjną analizę!

Dlatego ja i Mapa Zdrowia skomponowaliśmy własną mieszankę Ostropestu – we współpracy z zaufanymi plantatorami w kraju. W rezultacie powstał…

OSTROPEST Primvitalny: naturalne remedium
na problemy z wątrobą i woreczkiem żółciowym

Ostropest Primvitalny to prawdopodobnie najlepiej przyswajalna i najczystsza mieszanka Ostropestu dostępna na dzisiejszym, zepsutym rynku.

W przeciwieństwie do 90% surowców dostępnych w sklepach zielarskich, Ostropest Primvitalny od Mapy Zdrowia, który możesz nabyć na tej stronie, to zawsze świeże partie Premium, wcześniej przebadane pod okiem specjalistów z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Gwarantuje to świeżość nasion, przyswajalność przez organizm oraz skuteczność działania.

Tylko dzięki takiemu Ostropestowi – biologicznie aktywnemu – Twoja wątroba jest zdolna się zregenerować i znów pracować na Twoje zdrowie:

…przede wszystkim zaczyna uwalniać naturalne rezerwy organizmu do zwalczania zmęczenia – przywracania energii na cały dzień… polepsza metaboliczne procesy spalania tłuszczu, przez co waga bez wysiłku woli wraca do idealnego poziomu… szoruje tętnice z nadmiaru złego cholesterolu… napełnia blisko 110 miliardów komórek większą ilością życiodajnego tlenu… a w ogólnym efekcie odczuwasz lepszą energię, większą witalność i zaczynasz w końcu żyć.

Ponadto – jeśli:

 • bekasz i odczuwasz wzdęcia po posiłkach,
 • odmawiasz sobie tłustych potraw, bo czujesz po nich mdłości,
 • cierpisz z powodu kamieni żółciowych,

…to obwiniaj woreczek żółciowy. Nie uwalnia wystarczającej ilości żółci do strawienia tego, co zjadłeś – w efekcie pokarm godzinami zalega w żołądku i czujesz się paskudnie.

Szczęśliwie i tu pomaga ta niezwykła roślina: pobudza funkcje woreczka do produkcji żółci, dzięki czemu doświadczasz perfekcyjnego trawienia:

 • znika irytujące odbijanie się i wzdęcia…
 • zaczynasz tolerować tłuste, smaczne posiłki bez bolesnych skurczów żołądka…
 • oraz jedzenie w towarzystwie przestaje być niekomfortowe.

Dowody:

„Dzisiaj z mężem jemy to, co uwielbiamy bez zmartwień o jutro.”

„W 6/10 roku zaczęłam cierpieć na dolegliwości związane z woreczkiem żółciowym.

„Przeglądając Internet, znalazłam OSTROPEST Primvitalny ― choć z niedowierzaniem i dużą niepewnością, zamówiłam ten produkt.

„Razem z mężem jedliśmy go codziennie po 1 łyżeczce przez 8-9 miesięcy. Dzięki temu dolegliwości całkowicie ustąpiły, a były dość męczące ― do tego stopnia, że musiałam coś zjadać co około dwie godziny, żeby zagłuszyć ból w okolicach wątroby i żołądka.

„Dzisiaj i ja i mój mąż cieszymy się wyjątkowym zdrowiem ― możemy z przyjemnością jeść to, co uwielbiamy, nie martwiąc się o przyszłość.”

~ JOLANTA KOMOROWSKA, Radom
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.

* * *

„(…) USG wykazało, że kamienie żółciowe całkowicie zniknęły.”

Witam. Nazywam się Mariola Skiba. Mieszkam w Świdniku. Kupiłam OSTROPEST Primvitalny z myślą o moim tacie, który miał ataki kolki żółciowej. Groziło mu wycięcie pęcherzyka.

„Zdarzały mu się dokuczliwe bóle w okolicy wątroby, które nie pozwalały mu normalnie funkcjonować. Po badaniu USG wyszło, że ma drobne kamienie w pęcherzyku żółciowym.

„Za moją namową, tato pił OSTROPEST Primvitalny — 2 łyżeczki dziennie. Już po jednym miesiącu pojawiły się efekty: brak nawrotów kolki. Tato zastosował jeszcze bezoperacyjną metodę na rozpuszczanie drobnych kamieni. W sumie, po pół roku stosowania ostropestu, zrobił sobie ponownie badania USG. Badanie wyraźnie wykazało, że kamienie całkowicie zniknęły.

„Tato stosuje teraz OSTROPEST Primvitalny profilaktycznie — po 1 łyżeczce dziennie i czuje się bardzo dobrze, w porównaniu przez jedzeniem tej rośliny. Ja zaś nigdy nie miałam problemów z wątrobą i pęcherzykiem, jednak postanowiłam pić OSTROPEST Primvitalny profilaktycznie. Również czuję się wspaniale.

~ MARIOLA SKIBA, Świdnik
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.

 

Kiedy ostatnio słyszałeś, aby sąsiad z sąsiadką tak ochoczo chwalili działanie konwencjonalnych sposobów na chorą wątrobę czy osłabiony woreczek żółciowy?

„Pozbyłem się kłopotów z wypróżnianiem (…)”

„Kilka lat temu stan naszego zdrowia (mojego i żony) był dobry, lecz żona zauważała pewne dolegliwości jelita drażliwego oraz trzustki ― ja z kolei od lat miałem kłopoty z układem żółciotwórczym z lekkimi efektami bólowymi od czasu do czasu.

„Konsultowaliśmy nasze dolegliwości z lekarzem i nie wymagały poważniejszej interwencji (obrazy USG i biochemiczne bez zmian).

„Jak się dowiedzieliśmy, takie dolegliwości utrzymywane bez interwencji prowadzą do poważnych zmian ― zdecydowaliśmy się więc na naturalną kurację ziołową OSTROPESTEM PrimvitalnyM. Ze względu na ich mądrą działalność, wybraliśmy zaufaną firmę Mapa Zdrowia.

„I ja i moja żona jemy po dwie łyżeczki ostropestu dziennie w czasie głównego posiłku. Zmiany odczuliśmy już po pierwszym miesiącu.

„Diagnoza lekarska wykazała, że wartości naszych enzymów trawiennych się unormowały, przez co żołądek zaczął lepiej trawić posiłki. Zniknęły uporczywe kłopoty z wypróżnianiem (teraz jest regularne i lekkie). Zniknęły zaparcia. Zniknęły rozwolnienia. Zniknęły pobolewania po posiłku. Zwiększyła się tolerancja na bardziej tłuszczowe posiłki.

„Komfort naszego życie zdecydowanie uległ poprawie po Ostropeście Primvitalnym, dlatego polecamy go każdemu.”

~ ANDRZEJ ZIEMIŃSKI, Warszawa
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.

* * *

„Skończyły się problemy z brzuchem
i straciłam parę zbędnych kilogramów.”

„Kto by pomyślał, że coś tak małego i niepozornego ma tak wspaniałe właściwości.

„Jakiś czas temu strasznie bolał mnie brzuch i wątroba. Nikt nie wiedział, co się dzieje.

„Moja koleżanka poleciała mi właśnie OSTROPEST Primvitalny – powiedziała, abym brała po jednej łyżeczce rano i wieczorem.

„Początkowo oczywiście nie byłam do tego przekonana, ale ostatecznie stwierdziłam, że spróbować zawsze warto, szczególnie że firma Mapa Zdrowia oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy, jeślibym nie była zadowolona z efektów.

„Dzisiaj już wiem, że moja koleżanka miała rację: po około miesiącu systematycznego jedzenia, skończyły się moje problemy z brzuchem, a do tego jeszcze straciłam parę zbędnych kilogramów, co nie ukrywam – uszczęśliwia każdą kobietę :).”

~ BERNADETTA KUJDA, Międzyzdroje
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.

* * *

Niektórzy wysyłają listy drukowane do naszej firmy, pisane własną ręką . . .


(* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.)

A inni na komputerze . . .


(* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.)

* * *


(* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.)

„Dopiero Ostropest Primvitalny pomógł mojej wątrobie, a mnie dał nowe, zdrowsze życie.”

„Kilka tygodni temu zamówiłem OSTROPEST Primvitalny od Mapy Zdrowia.

„Dodawałem go codziennie według receptur. Od tego czasu stan zdrowia mojej wątroby znacznie się poprawił, co potwierdziły wyniki badań lekarskich.

„Chcę dodać, że choruję już od 14 lat i brałem przez cały ten czas multum różnych specyfików, które tak naprawdę niewiele pomagały. Dopiero OSTROPEST Primvitalny skutecznie pomógł mojej wątrobie, a mnie dał nowe i zdrowsze życie.

„Mam na to wyniki badań lekarskich — dlatego gorąco polecam go wszystkim. Naprawdę warto.”

~ RYSZARD, Świebodzin
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.

* * *

„Wraz z poprawą pracy mojej wątroby znika cellulit (…) skóra nabiera blasku.”

„Dwa lata przechodziłam kurację mocnymi lekami, które pozostawiły moją wątrobę w opłakanym stanie.

„Badania nie wychodziły najlepiej, a przyjmowanie aptecznych preparatów nie bardzo zdawało egzamin.

„Niecałe trzy miesiące temu zaczęłam kurację OSTROPESTEM PrimvitalnyM. Już po miesiącu zobaczyłam i odczułam jego wpływ:

„Zniknął żółty kolor z twarzy, zdiagnozowane plamy wątrobowe stopniowo zaczęły blaknąć, i ku mojemu zdziwieniu ― bardzo poprawiła mi się skóra! Doczytałam później, że to sprawka sylimaryny zawartej w ostropeście, która blokuje receptory androgenowe w skórze ― stąd skóra nabiera blasku, mniej się przetłuszcza i z upływem czasu staje się coraz gładsza.

„Zauważyłam jeszcze jedną przyjemną zmianę. Wraz z poprawą pracy wątroby, powoli znika cellulit! :) Praktycznie go już nie ma.

„Kurację kontynuuję i będę to robiła do całkowitej poprawy wyników badań. Dziękuję za wspaniały produkt i szczerze polecam go innym paniom (i panom też).”

~ KRYSTYNA KOZIARSKA-MENDONCA
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.

* * *

„Zniknęła opuchlizna i kolki (…)”

„Cierpię na kamicę żółciową. Stosowane dotychczas leki i zioła nie dawały rezultatów, jakich oczekiwałam. Znajoma poleciła mi Ostropest Primvitalny od Mapy Zdrowia, który dał mi nie tylko oczekiwane, ale i nieoczekiwane zmiany.

„W tej chwili moja wątroba funkcjonuje bez zarzutów: zniknęły wzdęcia i kolki, poprawił się wygląd cery, zniknęła opuchlizna, ustabilizował się nawet cholesterol.

„Postanowiłam dalej stosować Ostropest profilaktycznie, bo jest po prostu naturalny i skuteczny, a jego przygotowanie zajmuje mało czasu.

„Polecam wszystkim.”

~ WANDA CZERWIEC, nauczycielka, 52 lata
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną
i mogą różnić się u poszczególnych osób.

 

Inni sprzedawcy nie pokazują Ci opinii swoich klientów, ponieważ najprawdopodobniej ich klienci nie mają się czym pochwalić. Tylko świeży Ostropest z partii Premium surowca zapewnia skuteczność i poprawę.

Kupując na tej stronie, kupujesz bezpośrednio od Mapy Zdrowia – firmy, której zaufało już przeszło 117 900 ludzi z całego kraju. Absolutna wiarygodność – 9 lat na rynku. Szybka wysyłka – priorytetowa, płatność przy odbiorze (pobraniowa) lub pobraniowa ze sprawdzeniem zawartości. Autentyczne opinie od setek zadowolonych klientów, spośród których garść publikuję na tej stronie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SPRAWDZIĆ CENĘ
i ZAMÓWIĆ OSTROPEST Primvitalny

Skąd będziesz wiedzieć, czy
Ostropest Primvitalny faktycznie
odnawia Twoją wątrobę?

Nie musisz wierzyć na słowo w zbawienne działanie Ostropestu Primvitalnego na Twoją wątrobę i zdrowie. Możesz sobie udowodnić jego działanie w rzeczywistości…

KROK #1. Dzień przed rozpoczęciem kuracji Ostropestem Primvitalnym, zrób badania i poproś lekarza o ocenę stanu jej zdrowia.

KROK #2. Zacznij przyjmować Ostropest Primvitalny według prostych receptur, jakie ode mnie dostajesz wraz z ziarenkami przez pełen miesiąc.

KROK #3. Po 15 dniach zrób badania ponownie i zapytaj lekarza, czy jest jakaś poprawa. Usłyszysz mniej więcej coś takiego: – O proszę! Dzisiaj wyniki są lepsze. Co pan / pani bierze?

Odpowiedz, co uznasz za stosowne!

KROK #4. Po 30 dniach, czyli rekomendowanym okresie kuracji Ostropestem Primvitalnym, zrób badania trzeci i ostatni raz. Prawdopodobnie usłyszysz: – Doprawdy, nie wiem, co pani / pan bierze, ale proszę nie przestawać! Wyniki są świetne. Właściwie lepsze, niżby się można spodziewać po tak krótkim czasie.”

Jedząc Ostropest Primvitalny, już w pierwszym miesiącu odczujesz, jak uchodzą z Twojego ciała uciążliwe dolegliwości, typowe przepracowanej wątroby. Jednocześnie odczujesz wzrost aktywnej energii – typowy dla zdrowszej wątroby!

Po prostu wsyp miarkę do młynka, zmiel, przesyp do filiżanki, zalej wodą i gotowe – możesz wypić po posiłku lub bezpośrednio przed.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SPRAWDZIĆ CENĘ
i ZAMÓWIĆ OSTROPEST Primvitalny

Zdrowsza wątroba jest brakującym ogniwem do
bardziej promiennego i młodzieńczego ciała
zdrowia, samopoczucia i krzepy!

Od chwili, gdy Twoją wątrobę wspiera OSTROPEST Primvitalny, staje się ona najlepszym obrońcą zdrowia i lekarzem w jednym: gotowa jest wesprzeć cały układ odpornościowy i wzmocnić procesy regeneracji, czyli mówiąc wprost, procesy leczenia.

Jest tak, ponieważ zdrowsza wątroba sprawniej usuwa z krwioobiegu trujących toksyn i regeneruje Twoje ciało. ALE! – to nie wszystkie korzyści…

W tym samym czasie dzieje się coś więcej – coś istotnie cudownego:

Kiedy toksyny są szybciej usuwane … komórki wątroby sprawniej regenerowane … system krążenia szorowany do czysta … a obfita dostawa świeżej krwi rozchodzi się po całym ciele i dotlenia mózg oraz wszystkie mięśnie i organy … zarówno pacjenci, jak i lekarze donoszą, że mnóstwo niebezpiecznych, chronicznych i dotkliwych problemów zdrowotnych naturalnie ustępuje…

…ponieważ zdrowsza, sprawniejsza i czystsza wątroba dodatkowo:

 • Reguluje poziom cholesterolu i ciśnienia krwi. Eliminuje czynniki powodujące zawał i atak serca – mówią badania naukowe opublikowane w piśmie Dziennik Hepatologii…
 • Utrzymuje zdrowy poziom cukru. Tym samym chroni przed zniszczeniem naczyń krwionośnych, nerek, oczu i reszty narządów wewnętrznych…
 • Łagodzi okazjonalne gazy, wzdęcia, niestrawność, biegunkę i zaparcia. Pozwala cieszyć się jedzeniem, które naprawdę kochasz, w ilościach które zaspokajają Twój apetyt…
 • Zwiększa poziom wigoru i energii. Kiedy obumarłe komórki wątroby zostają zastąpione przez nowe, niska energia zostaje zastąpiona przez świeże pokłady wigoru…
 • Stabilizuje ciśnienie krwi. Utrzymuje właściwą ilość cukru, dzięki czemu nie cierpisz z powodu nadmiaru lub niedomiaru – a w efekcie ustępuje poranna ospałość i niewyjaśnione zmęczenie…
 • Pobudza organizm do życia. Jak? Poprzez uwalnianie cząsteczek cukru i tłuszczu – dwóch głównych źródeł paliwa dających aktywność i siłę na cały dzień…
 • Sprzyja zdrowej równowadze hormonalnej przez wprowadzenie do pracy triglicerydów. Twoje ciało wykorzystuje je do tworzenia odpowiedniej ilości testosteronu i estrogenów – zatem prawidłowe czynności wątroby są źródłem popędu płciowego, dzięki któremu czujesz się nie tylko energicznie, bo i zdrowo i szczęśliwie…
 • Wzmacnia układ odpornościowy. Magazynuje limfocyty – rodzaj białych krwinek, których rolą jest zwalczanie patogenów oraz ochrona przed ich niebezpiecznym wpływem…
 • Leczy rany. Przyspiesza pracę czynników krzepnięcia, by zatrzymać nadmierne krwawienie oraz aktywizuje procesy regeneracyjne, dzięki którym Twoje ciało może w szybszym tempie leczyć rany…
 • Plus wiele, WIELE WIĘCEJ!

Teraz możesz doświadczyć tych odmieniających życie zmian na lepsze, dzięki zbawiennemu wpływowi Ostropestu Primvitalnego na Twoją wątrobę, a w efekcie całe zdrowie…

ZAMÓW OSTROPEST Primvitalny TERAZ:
Jedno opakowanie kosztuje 127 zł
Zamów dwa, a trzecie dostajesz GRATIS

Jeśli wypróbować unikalną mieszankę Ostropestu Primvitalnego, zachęcam do szybkiego złożenia zamówienia, ponieważ to najświeższe, limitowane partie Premium produktu. Ułatwię Ci życie, proponując tylko dwie opcje wyboru. Jedyne, co musisz zrobić, to zdecydować się na jedną z nich…

Opcja #1, Najlepszy Wybór – 2 duże paczki + 1 mała gratis: duża paczka zapewnia miesięczną kurację, a mała półmiesięczną. Razem jest to zapas na DWA I PÓŁ miesiąca kuracji regenerująco-oczyszczającej – w sumie za 254 złotych – a więc dzienna rewitalizacja wątroby Ostropestem Primvitalnym kosztuje Cię 4,23 zł, mniej filiżanka kawy w restauracji. Przy tej opcji oszczędzasz całe 79,00 zł, ponieważ gratisowe małe opakowanie dostajesz bezpłatnie.

Opcja #2, Dobry Wybór – 1 duża paczka: jedno opakowanie świeżego Ostropestu Primvitalnego. Czyli cały miesiąc kuracji – za 127 złote – a więc 4,23 zł dziennie.

Którąkolwiek opcję wybierzesz, dodatkowo dostajesz
bestseller ZAKULISOWA WIEDZA O ZDROWIU
normalnie 49,50 zł dziś bezpłatnie!

Czekając na listonosza z przesyłką – po złożeniu zamówienia – zajrzyj na skrzynkę e-mail i pobierz na pulpit tę gawędziarsko napisaną e-książkę oraz odkryj, o czym prawdopodobnie nie wiesz, a wiedzieć powinieneś...

 • Znane środki przeciwbólowe, które pogłębiają ból.
  Strona 51
 • Mała zmiana w siedzeniu na WC, redukująca zaparcia i ułatwiająca wypróżnienie! Potwierdzają badania w Izraelu, Japonii i Iranie. Strona 54
 • Najkrótsza droga do szczęścia i wewnętrznego spokoju. Sprawdzona przez legendarnych muzyków jak The Beatles czy John Lennon, przez gwiazdy filmowe Hollywood jak Clint Eastwood, przez muzyków, przez reżyserów, przez autorów bestsellerów. Strona 35
 • Ćwiczenia od speców z Harwardu, podnoszące iloraz inteligencji. Strona 28
 • Cukier, który poprawia zdrowie! Strona 31
 • Nigdy więcej nie dawaj tych tabletek swoim dzieciom! Mogą powodować zagrażające życiu uszkodzenie nerek – ostrzegają naukowcy z Akademii Medycznej Uniwersytetu stanu Indiana. Strona 27
 • Jak w 45 sekund odblokować nawet najbardziej zawalony nos techniką pewnego rosyjskiego doktora. Plus… jak wyregulować oddech, aby już więcej się nie blokował. Strona 42
 • Te dwa znane leki brane jednocześnie – według Tejala Gandhi, profesora Medycznej Szkoły Harwardu – mogą wywołać krwawienie żołądkowo-jelitowe. Strona 21
 • Nie jesteś chory, jesteś spragniony. Wykorzystaj leczącą siłę prawdopodobnie najzdrowszej wody na planecie Ziemia. Strona 5
 • Fakty, których nie powiedzą Ci w szpitalu… a powiedzieć powinni! Strona 24
 • PLUS więcej!

Jeśliby zdrowie było religią, niektóre zawarte w środku prawdy byłyby święte, a inne wyryte w kamieniu. Pozwalają żyć lepiej… zdrowiej… dłużej… dlatego jestem przekonany, że Ty i Twoja rodzina pokochacie tę kolekcję sekretów o zdrowiu.

 

ZERO RYZYKA Z TWOJEJ STRONY:
Podobnie jak 117 900 klientów Mapy Zdrowia,
będziesz zadowolony z Ostropestu Primvitalnego
jeśli nie, pełen zwrot pieniędzy

„Przywrócił mi siły do życia (…)”

„Mam problemy z chorą wątrobą. Od 30 lat pracuję w biurze w zakładzie pracy chronionej, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną.

„Kiedy przeczytałam w Internecie o ostropeście, postanowiłam go zamówić i wypróbować.

„Ostropest Primvitalny przywrócił mi siły do życia. Stan zdrowia znacznie się poprawił. Okolice wątroby przestały boleć. Wyrównał się cukier we krwi.

„W moim życiu czyni cuda. Odstawiłam inne leki wątrobowe i mogę teraz jeść wszystko bez bólów i niestrawności, jaką miałam kiedyś.”

~ BERNARDA FRĄCZEK, 48 lat
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

Jeśli choć odrobinę wątpisz w którekolwiek ze zdań, jakie napisałem na tej stronie . . . to wspaniale!

Ponieważ sceptycyzm w dzisiejszych czasach jest wręcz wskazany.

I dlatego nie proszę, byś wierzył w moje zapewnienia, ani w relacje klientów Mapy Zdrowia! Jedyne, o co proszę, to uczciwa szansa dla Ostropestu Primvitalnego.

Zamów go dzisiaj i dodawaj do posiłków przez 90 dni – CAŁE TRZY MIESIĄCE.

Jeśli w czasie tych trzech miesięcy stwierdzisz, że jednak nie tego oczekiwałeś, to zrób jedną z tych dwóch rzeczy:

1) napisz wiadomość e-mail na adres e-mailowy Mapy Zdrowia (biuro@mapazdrowia.pl)

ALBO . . .

2) zadzwoń do biura pod numer 22-297-00-09 (odbierze Aneta) i powiedz, że chcesz skorzystać z prawa do zwrotu pieniędzy. Aneta nie zapyta Cię o powód, nie będzie mamić i przekonywać do zmiany zdania. Poprosi jedynie o nazwisko i sposób, w jaki chcesz otrzymać pieniądze z powrotem.

Całe ryzyko biorę na siebie – nie masz absolutnie nic do stracenia, dlatego zachęcam:

Najważniejsza decyzja w Twoim życiu

„Pomaga moim klientom (…) ”

~ MARIA PIECHOTA, naturopatka
z Warszawy
_____
* Przedstawione efekty działania są sprawą indywidualną i mogą różnić się u poszczególnych osób.

Naprawiałbyś drogi zegarek trzykilowym młotkiem? Prawdopodobnie nie. Jednak Twoja wątroba jest znacznie bardziej złożona od jakiegokolwiek zegarka!

Dlaczego więc traktować ją toksycznymi lekami i operacjami – młotkami medycznego świata – czy nie mądrzej pozwolić działać Naturze i jej Ostropestowi Primvitalnemu, remedium na chorą wątrobę?

Widziałeś opinie klientów Mapy Zdrowia. Są najlepszym dowodem na to, że Ostropest Primvitalny regeneruje, odnawia i polepsza sprawność Twojej wątroby – naturalnie i bezpiecznie.

Lecz nikt nie weźmie odpowiedzialności za Twoje zdrowie. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. A drogi są trzy:

1) Możesz nie robić nic. Zaakceptować spustoszenia, jakie sieje wyczerpana wątroba. Oddać swój los syntetykom spod medycznych maszyn, które wchodzą do akcji dopiero, gdy Ty już jesteś chory …kiedy jest zbyt późno, aby uniknąć bólu, strachu i konsekwencji choroby.

2) Możesz dalej polegać na tanich suplementach z Ostropestem, które Twój organizm toleruje w mniej niż 10% z uwagi na fakt, że to partie odpadowe surowca.

3) ALBO możesz zaufać impulsowi i dać Ostropestowi Primvitalnemu uczciwą szansę – dzięki najświeższym surowcom od wiarygodnych plantatorów i udokumentowanej klinicznie czystości, najdalej w miesiąc zregeneruje Twoją wątrobę i uwolni Cię od dolegliwości.

Dzięki trzymiesięcznej gwarancji zadowolenia nie masz nic do stracenia i tak wiele do zyskania.

Zamów teraz!

Proszę pamiętaj:

 • dostajesz Ostropest Primvitalny, którego regenerująco-oczyszczający wpływ na wątrobę doświadczasz tylko za 4,23 zł dziennie, jeśli wybierzesz najbardziej korzystną opcję…
 • dostajesz bestseller ZAKULISOWA WIEDZA O ZDROWIU – kolekcję wyjątkowej wiedzy o Twoim mózgu, Twoim ciele, Twoim życiu seksualnym, zdrowiu emocjonalnym, o sekretach szczęścia i radości z naukowego, udowodnionego punktu widzenia – normalna wartość rynkowa to 49,50 zł – dziś bezpłatnie jako gratis do Ostropestu Primvitalnego…
 • dostajesz aż trzy długie miesiące gwarancji – co oznacza, że przez 90 dni możesz jeść Ostropest Primvitalny na moje ryzyko i jeśli w tym czasie nie będziesz zachwycony jego działaniem, pełen zwrot pieniędzy…

Zamawianie jest bardzo proste

Jedyne, co musisz zrobić, to kliknąć poniższy przycisk, wybrać ilość opakowań i wypełnić formularz, który się pojawi:

Będzie to najlepsza rzecz, jaką od lat zrobiłeś dla zdrowia swojej wątroby i woreczka żółciowego.


Wszystkiego dobrego

Łukasz Kamiennik,
Mapa Zdrowia

PS. Prędko – opcja #2, czyli dwa opakowania plus jedno gratis, schodzi w szybszym tempie, niż zakładaliśmy. Aby uniknąć rozczarowania, kliknij poniższy przycisk i wybierz opcję 2 opakowania + 1 opakowanie gratis, a potem wypełnij formularz:

* * *
* Niniejsze oświadczenie nie zostało oszacowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności.
Przedstawione na tej stronie rezultaty spożywania Ostropestu  Primvitalnego, opisane przez osoby trzecie (czyli przez
klientów Mapy Zdrowia), mogą się różnić. Ten produkt nie jest przeznaczony do
diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.